STQ brand

ثبت سفارش

​پروتئین فست 2 STQ

STQ FAST 2.0 - درمان کراتینه پیشرفته و در عین حال سریع و ساده که فوراً موها را با استفاده از ساختار پپتیدی ، صاف، ترمیم، حالت دهنده و تقویت می کند و با ترمیم مو از داخل به بیرون، شادابی را بازیابی می کند.​​​​​​​

صافی 100 و احیا 90
هر نوع مو فری را صاف میکند
​​​​​​​دوام بالای یکسال
فاقد بو و گاز
ساختار پپتیدی
​​​​​​​فقط 30 درصد سبک سازی نیاز دارد

FAST 2.0
اتو کردن کمتر
زمان استراحت کمتر
فقط با 5 دقیقه تا 30 دقیقه مکث مواد
ساخت برزیل
1000 میل 

موها را نرم و بدون وز نگه می دارد، بهترین درمان صاف کننده دارای دوز متمرکز STQ PEPTIDE18 است تا نهایت صافی مو را فراهم کند.

موهای خشک را بدون سنگین کردن دوباره پر می کند، STQ FAST2.0  در حالی که رطوبت را حفظ می کند، نرم می شود و به براق و سالم ماندن موهای شما کمک می کند.

ترمیم کننده حرارت و موهای آسیب دیده شیمیایی

نحوه استفاده: 1) برای شروع استفاده، موها را مرطوب کنید. فقط در صورت کثیف بودن مو، شستن قبل از درمان لازم است. 2) موها را به چند قسمت تقسیم کنید و به اندازه 1 سانتی متر از ریشه ها، از پشت گردن استفاده کنید. 3) محصول را در تمام طول مو پخش کنید. 4) بگذارید 30 دقیقه بماند. 5) موها را با آب (بدون شامپو) بشویید و 30 درصد محصول را از بین ببرید.
​​​​​​​ برای موهای بلوند، قبل از اتوکشی 100% آبکشی کنید. 6) موها را خشک کنید و به قسمت های نازک تقسیم کنید و هر کدام را صاف کنید، حدود 7 تا 20 بار در دمای 390 درجه فارنهایت تا 445 درجه فارنهایت. 7) در صورت تمایل، موها را با آب گرم یا سرد (بدون شامپو) آبکشی کنید و سپس دیپ ماسک STQ استعمال کنید.

سفارش این محصول

پروتئین خاویار STQ

پروتئین خاویار STQ – ساخته شده با پروتئین ها، اسیدها و روغن ها، باعث درمان مو و ترمیم شدید مو می شود. آنها را منظم، درخشان و بسیار نرم می کند.
با محافظت از لایه هیدرولیپیدی، جلوگیری از اثر رطوبت خارجی، تقویت فیبر مو و تراز کردن آنها به شکل دلخواه بر روی موها عمل می کند. حجم مو را کاهش می دهد و درخشندگی فوق العاده ای می بخشد

ضد پیری
پروتئین خاویار STQ مو را حفظ کرده و از تخریب آن جلوگیری می کند. فورا موها را صاف، ترمیم و انعطاف پذیر می کند.

نحوه استفاده: 1) برای شروع استفاده، موها را مرطوب کنید. فقط در صورت کثیف بودن مو، شستن قبل از درمان لازم است. 2) موها را به چند قسمت تقسیم کنید و به اندازه 1 سانتی متر از ریشه ها، از پشت گردن استفاده کنید. 3) محصول را در تمام طول مو پخش کنید. ۴) بگذارید ۴۰ تا ۴۵ دقیقه بماند. 5) موها را با آب (بدون شامپو) بشویید و 30 درصد محصول را از بین ببرید. برای موهای بلوند، قبل از اتوکشی 100% آبکشی کنید. 6) موها را خشک کنید و به قسمت های نازک تقسیم کنید و هر کدام را صاف کنید، حدود 15 تا 20 بار در دمای 390 درجه فارنهایت تا 445 درجه فارنهایت. 7) در صورت تمایل، موها را با آب گرم یا سرد (بدون شامپو) آبکشی کنید و سپس دیپ ماسک STQ استعمال کنید.

صافی 80 و احیا 100
فاقد بو و گاز
ساختار پپتیدی
مناسب هر نوع مو آسیب بسیار بالا
​​​​​​​استفاده فوری بعد از دکلره و رنگ مو
استفاده به عنوان بستر ساز
استفاده به عنوان ویتامینه مو
استفاده به عنوان تراپی سرد و گرم
ترمیم کامل کشسانی و شکنندگی
ساخت برزیل 
1000 میل

سفارش این محصول

بوتاکس ضدزردی STQ

STQBotox Anti Yellow – با مواد مغذی و اسیدهای آمینه برای مو ساخته شده است که حجم مو را کاهش می دهد و موخوره را از بین می برد و در نتیجه موهای فوق العاده نرمی به ارمغان میاورد. حاوی رنگدانه های رنگی (ضد زرد) است که از محو شدن تارهای موی بلوند جلوگیری می کند، اما در انواع موها قابل استفاده است. ‌

آسیب را تعمیر می کند
اجازه دهید صادقانه باشد؛ موهای آسیب دیده وحشتناک به نظر می رسند. آن دسته های فرسوده یا شکستگی در وسط ساقه مو برای چشم های دردناک منظره ای نیست. از آنجایی که دلیل اصلی آسیب از دست دادن پروتئین کراتین است، درمان پروتئینی به بازسازی ساقه مو کمک می کند و کراتین از دست رفته را بازیابی می کند. شکاف‌های کوتیکول را پر می‌کند و کوتیکول‌های آسیب‌دیده را می‌بندد که باعث می‌شود موها برای مدت طولانی‌تری سالم بمانند و سالم به نظر برسند.

روش استفاده: 1) با موهای تمیز و مرطوب، محصول را قسمت به قسمت با استفاده از یک شانه نازک بمالید. 2) بگذارید 45 دقیقه بماند. 3) کاملاً آبکشی کنید. 4) سشوار و صاف کردن مراحل اتو در مو

احیا 100 و صافی 80
فاقد بو و گاز
حاوی پیگمنت ضدزردی 
​​​​​​​مناسب مو بلوند
ساختار پپتیدی
ترمیم کشسانی و شکنندگی مو
استفاده فوری بعد از رنگ و دکلره
استفاده به عنوان تمدید تراپی
استفاده به عنوان ماسک مو
استفاده به عنوان بستر ساز قوی
شاین بسیار بالا
ساخت برزیل
​​​​​​​1000 میل

کراتین قهوه STQ

کراتین قهوه STQ - ساخته شده از کراتین، عصاره قهوه، اسانس ها و پروتئین ها، فیبر مو را تراز می کند، به کنترل حجم کمک می کند و یک اثر صاف و طولانی مدت برای انواع موها ایجاد می کند.

بهترین فرمول کراتینه است که برای صاف کردن مو با کراتینه از هر نوع ایده آل است و آن را تا 8 ماه صاف، نرم و براق می کند. کراتین پروتئین اصلی تشکیل دهنده مو است. وقتی کراتین کافی وجود داشته باشد، موها قوی، سالم، براق و صاف می مانند.

ثبت سفارش

روش استفاده: 1) دوبار موها را با شامپو بشویید. 2) موها را به چند قسمت تقسیم کنید و به اندازه 1/2 سانتیمتر از ریشه ها، از پشت سر شروع کنید. 3) محصول را در تمام طول مو پخش کنید تا از استفاده کامل روی تمام قسمت ها اطمینان حاصل کنید. 4) اجازه دهید 10-20 دقیقه بماند. 5) موها را با سشوار خشک کنید. موها را به قسمت های نازک جدا کنید و هر قسمت را تقریباً 15 تا 20 بار در دمای 390 درجه فارنهایت تا 445 درجه فارنهایت صاف کنید. 6) فقط در صورت تمایل موها را با آب گرم یا سرد (بدون شامپو) آبکشی کنید و سپس دیپ ماسک STQ استعمال کنید.

صافی 100 احیا 90
حاوی بو و گاز پایین
بر گرفته از عصاره قهوه
نیاز به سبک سازی ندارد
شیوه مصرف آسان
دوام یکسال
شاین بسیار بالا
مناسب مو نچرال و فر شدید
ساخت برزیل
1000 میل

​کراتین آکای STQ

کراتین STQ Açaí - ساخته شده از کراتین، عصاره آکای، روغن‌های ضروری و پروتئین، فیبر مو را تراز می‌کند، به کنترل حجم کمک می‌کند و یک اثر صاف طولانی‌مدت را برای انواع موها فراهم می‌کند.
​​​​​​​
درمان کراتین یک درمان حرفه ای آرایشگاهی برای صاف کردن مو و صاف کردن موقت موهای وز است که موهای شما را تا 8 ماه تقویت می کند.

سفارش این محصول

روش استفاده: 1) دوبار موها را با شامپو بشویید. 2) موها را به چند قسمت تقسیم کنید و به اندازه 1/2 سانتیمتر از ریشه ها، از پشت سر شروع کنید. 3) محصول را در تمام طول مو پخش کنید تا از استفاده کامل روی تمام قسمت ها اطمینان حاصل کنید. 4) اجازه دهید 10-20 دقیقه بماند. 5) موها را با سشوار خشک کنید. موها را به قسمت های نازک جدا کنید و هر قسمت را تقریباً 15 تا 20 بار در دمای 390 درجه فارنهایت تا 445 درجه فارنهایت صاف کنید. 6) فقط در صورت تمایل موها را با آب گرم یا سرد (بدون شامپو) آبکشی کنید و سپس دیپ ماسک STQ استعمال کنید.

صافی 100 احیا 90
حاوی بو و گاز پایین
مناسب مو رنگ شده و بلوند 
بر گرفته از عصاره اکای
نیاز به سبک سازی ندارد
شیوه مصرف آسان
دوام یکسال
شاین بسیار بالا
ساخت برزیل
1000 میل​​​​​​​

​پروتئین ژلی بلوند STQ

STQ Jelly Blond - فرمولاسیون مبتنی بر ژل، که باعث پخش بهتر و جذب بالا توسط مو می شود. حاوی مجموعه ای از روغن ها و اسیدها است که فیبر مو را بازسازی و آبرسانی می کند، در حالی که با سیستم ضد زردی موهای بلوند را تقویت می کند. ‌

سفارش این محصول

موهای صاف ابریشمی
این یک درمان صاف کننده است که به طور خاص برای موهای بلوند برای رام کردن موها، ترمیم و خنثی کردن رنگ های برنجی ناخواسته در موها فرموله شده است. درمان پروتئین بلوند ژله ای STQ با پر کردن کوتیکول ها با اسید آمینه و مواد مغذی طبیعی مو، ساختار مو را تقویت می کند.

نحوه استفاده: 1) برای شروع استفاده، موها را مرطوب کنید. فقط در صورت کثیف بودن مو، شستن قبل از درمان لازم است. 2) موها را به چند قسمت تقسیم کنید و به فاصله 1 سانتی متر از ریشه ها، از پشت گردن بمالید. 3) محصول را در تمام طول مو پخش کنید. ۴) بگذارید ۴۰ تا ۴۵ دقیقه بماند. 5) موها را با آب (بدون شامپو) بشویید و 30 درصد محصول را از بین ببرید. برای موهای بلوند قبل از اتوکشی 100% آبکشی کنید. 6) موها را خشک کنید و به قسمت های نازک تقسیم کنید و هر کدام را صاف کنید، حدود 15 تا 20 بار در دمای 390 درجه فارنهایت تا 445 درجه فارنهایت. 7) در صورت تمایل موها را با آب گرم یا سرد (NO SHAMPOO) آبکشی کنید و  سپس دیپ ماسک STQ استعمال کنید.

صافی 100 و احیا 90
فاقد بو و گاز
حاوی پیگمنت ضدزردی 
​​​​​​​مناسب مو بلوند و رنگ شده
​​​​​​​انعطاف پذیری بالا مو
​​​​​​​دوام بالای یکسال
ساختار پپتیدی
ترمیم کشسانی و شکنندگی مو
شاین بسیار بالا
ساخت برزیل
​​​​​​​1000 میل

​پروتئین ژلی رس STQ

STQ Jelly Rose – این پروتئین مبتنی بر ژل دارای فناوری است که به تراز مجدد در هر نوع مو کمک می کند و تعادل طبیعی، درخشندگی و نرمی را افزایش می دهد. ترکیبی از اسیدها، روغن ها و مواد فعال از آمازون فلورست که موها را برای مدت طولانی تری صاف می کند. ‌

گره ها را باز می کند
برخی از انواع مو سرگرمی هستند که بدون هیچ دلیلی گره بخورند. مهم نیست که چند بار موهای خود را شانه کنید، یک دقیقه برس شما پایین می آید و دوباره همه چیز گره می خورد. از آنجایی که یک درمان پروتئین مو حاوی مواد صاف کننده است، به موهای شما کمک می کند تا هیدراته تر و صاف تر بمانند، که منجر به گره خوردن کمتر و موهای قابل کنترل می شود.

ثبت سفارش

نحوه استفاده: 1) برای شروع استفاده، موها را مرطوب کنید. فقط در صورت کثیف بودن مو، شستن قبل از درمان لازم است. 2) موها را به چند قسمت تقسیم کنید و به اندازه 1 سانتی متر از ریشه ها، از پشت گردن استفاده کنید. 3) محصول را در تمام طول مو پخش کنید. ۴) بگذارید ۴۰ تا ۴۵ دقیقه بماند. 5) موها را با آب (بدون شامپو) بشویید و 30 درصد محصول را از بین ببرید. برای موهای بلوند، قبل از اتوکشی 100% آبکشی کنید. 6) موها را خشک کنید و به قسمت های نازک تقسیم کنید و هر کدام را صاف کنید، حدود 15 تا 20 بار در دمای 390 درجه فارنهایت تا 445 درجه فارنهایت. 7) در صورت تمایل موها را با آب گرم یا سرد (بدون شامپو) آبکشی کنید و سپس دیپ ماسک STQ استعمال کنید.

صافی 100 و احیا 90
فاقد بو و گاز
تثبیت رنگ مو
​​​​​​​مناسب مو همه دسته مو:
​​​​​​​بلوند و رنگ شده و نچرال و اسیب دیده
استفاده به عنوان پس تراپی
استفاده به عنوان تمدید تراپی
​​​​​​​انعطاف پذیری بالا مو
​​​​​​​دوام بالای یکسال
ساختار پپتیدی
ترمیم کشسانی و شکنندگی مو
شاین بسیار بالا
ساخت برزیل
​​​​​​​1000 میل

دیپ ماسک STQ

ماسک مو STQ H2O2 - کوتیکول ها را محکم می کند و هیدراتاسیون و بازسازی را افزایش می دهد. پس از انجام فرآیندهای شیمیایی موها را دوباره متعادل می کند.

سفارش این محصول

تنها سیستم ثبت اختراع برای ترمیم آسیب های شدید به طور قابل توجهی - تبدیل موهای خشک، شکننده به موهای نرم، براق و انعطاف پذیرتر.

قفل کننده قوی کوتیکول مو
استفاده به عنوان ترمیم کشسانی و شکنندگی
​​​​​​​استفاده به عنوان مکمل تراپی ها
شاین فوق العاده بالا
ترمیم اسیب مو
پیشگیری از موخوره
رفع کامل خشکی مو
شاین فوق العاده بالا
رفع کدری و خشنی تارهای مو
کمک به افزایش دوام پروتئین و بوتاکس بامبو
تزریق اسیدآمینه به مو
حجم 1000 میل
ساخت برزیل​​​​​​​

روش مصرف: روی موهای تمیز و مرطوب بمالید، بین 15 تا 20 دقیقه بگذارید و کاملا آبکشی کنید. اگربعد تراپی بود موها را سشوار کنید . اما اگر ویتامینه بود ابتدا سشوار  و بعد اتوکشی انجام بدید 3 بار هر لایه

​​شامپو قبل تراپی STQ

STQ Purifying Shampoo - شامپو تصفیه کننده منحصراً برای حذف ناخالصی ها از تارها و باز کردن کوتیکول های مو ساخته شده است. این شامپو دارای سیستم قدرتمندی متشکل از ویتامین E، امگا 7 و روغن کالاموس است.

سفارش این محصول

به موها یک پاکسازی عمیق کامل می دهد.
موها را برای درمان صاف کردن آماده می کند.
فرمول حاوی ویتامین E، امگا 7 و روغن کالاموس از آسیب احتمالی مو جلوگیری می کند.
تجمع و ناخالصی های محصول را به طور کامل پاک می کند.
به موها ظاهری شاداب تر و قابل کنترل تر می دهد

ph 8 
استفاده قبل تراپی صافی ترمیمی
کمک به افزایش میزان صافی متریال
غنی شده با کراتین وامگا و ویتامین 
چربی زدایی و پاکسازی ناخالصی ها و آلودگی ها
باز کردن کامل پولک مو
حجم 1000 میل
ساخت برزیل​​​​​​​

روش استفاده – شامپوی تصفیه کننده STQ را روی موهای مرطوب بمالید و به نوک موها ماساژ دهید تا کفی ایجاد شود بار اول 5 دقیقه و باز دوم 4 دقیقه برای صافی 
اما برای احیا اسیب بالا فقط 4 دقیقه
​​​​​​​سپس آبکشی کنید.

اتومو بلک تیتانیوم STQ

درجه حرارت 480 فارنهایت
صفحه تیتانیوم خالص
نوع صفحه بلک تیتانیوم
فناوری اکسیژن تکنولوژی
تنضیم سفارشی دما حرارت
استفاده حرفه ایی برای سالن های زیبایی
وزن بسیار سبک و خوش دست
8 ساعت ثبات حرارت
یون بسیار بالا
همراه با 4 عدد کلیپس کوسه ایی و دستکش

سفارش این محصول
سبد خرید